Pakiet JP Medica Zdrowie

Wybierz pakiet medyczny idealny dla Ciebie - z podstawową opieką medyczną, telekonsultacjami, konsultacjami specjalistów i badaniami laboratoryjnymi. Indywidualny abonament medyczny zapewni Ci kompleksową opiekę lekarską w razie problemów ze zdrowiem.

Dlaczego JP Medica?

Dlaczego warto wybrać abonament medyczny JP Medica?

Atrakcyjna oferta medyczna dla każdego

Dostęp do profesjonalnej opieki medycznej – możliwość szybkiego i taniego skorzystania z usług lekarza – od kilku złotych dziennie.

Kompleksowe leczenie

W ramach Abonamentów oferujemy m.in. diagnostykę, wizyty stacjonarne, teleporady, stomatologię i zabiegi ambulatoryjne.

Przejrzyste warunki

Brak ukrytych lub dodatkowych kosztów leczenia – wiesz za co płacisz. Brak udziału własnego w kosztach leczenia w ramach Abonamentu.

Badania laboratoryjne i analiza wyników

W ramach pakietów badań laboratoryjnych wykonujemy podstawowe testy jako pierwsze element procesu diagnostycznego wielu schorzeń. Dzięki wynikom badań podstawowych oraz biochemicznych nasi specjaliści mogą uzyskać istotne informacje na temat ogólnego stanu zdrowia pacjenta oraz zaburzeń funkcjonowania poszczególnych układów i narządów.Telekonsultacje JP Medica

Zachęcamy do skorzystania z teleporad lekarskich z lekarzem rodzinnym lub internistą. W ramach Konsultacji lekarskiej przez telefon otrzymasz świadczenie zdrowotne. W ramach usługi może zostać wystawione skierowanie na badania, e-recepta na leki, zalecenia medyczne wynikające z przebiegu konsultacji i e-zwolnienie w przypadku zaistnienia wskazań medycznych. Jeśli masz dodatkowe pytania lub chcesz się dowiedzieć więcej na temat naszej oferty, przeczytaj Regulamin Serwisu i Świadczenia Usług Telemedycznych lub zadzwoń pod 22 113 40 07.

Pakiet JP Medica Stomatologia

Zapewnij sobie pakiet stomatologiczny z profilaktą oraz stomatologią zachowawczą w dwóch wybranych wariantach: na 6 lub 12 miesięcy.

error: